Вінницька Семінарія Біблійної Експозиції

The Expository Bible Seminary
uk en

Бібліотека семінарії

Правила користування бібліотекою Вінницької Семінарії Біблійної Експозиції

А. Читачі бібліотеки

 1. Читачами бібліотеки ВСБЕ можуть бути:
  • поточні студенти семінарії;
  • працівники семінарії;
  • штатні викладачі семінарії;
 2. Перевага у виданні книг надається викладачам та поточним студентам семінарії.
 3. Читач не може мати більше 5-ох позичених у бібліотеці книг. Якщо йому необхідна додатково ще якась книга, він зобов’язаний здати одну з уже позичених книг.
 4. Студенти-дипломники можуть мати до 10-ти позичених у бібліотеці книг.
 5. Видача книг студентам проводиться під час сесії.

Б. Обов’язки читача:

 1. Дбайливо поводитись з книгами, при отриманні книг – переглянути їх і при виявленні дефектів – повідомити бібліотекаря.
 2. Не порушувати порядок розміщення книг на полицях.  Вони розміщені за системою класифікації Дьюї, у порядку зростання їхніх номерів.  Якщо ви не знаєте, як користуватися цією системою – зверніться до бібліотекаря за допомогою.
 3. Якщо Ви вибрали необхідну книгу, Вам необхідно заповнити картку, яка знаходиться у бібліотекаря (або завести нову якщо ви ще не користувались бібліотекою).
 4. Повертати книги не пізніше встановленого терміну.
 5. Якщо Ви загубили або пошкодили книгу, Вам потрібно повернути таку ж книгу, або замінити її іншою, рівноцінною за змістом і вартістю, попередньо узгодивши це з бібліотекарем. В іншому разі відшкодувати кошти вартості втраченої книги.

В. Терміни повернення книг:

 1. термін повернення книги повідомляється бібліотекарем; зазвичай це не більше 2 місяця. Виняток може робитися для студентів, які проживають далеко від семінарії або за станом здоров’я не змогли бути в семінарії. За домовленістю, вони можуть повертати книги в інший термін;
 2. коли необхідних книг є обмежена кількість, вони можуть видаватися на менший термін;
 3. книги, які відносяться до читального залу (словники, енциклопедії, деякі книги, що є в обмеженій кількості) не видаються читачеві. Виключення з цього правила може бути надане тільки за дозволом бібліотекаря, при чому такі книги не можуть бути видані більше, як на 7 днів і не більше, як одна така книга за раз;
 4. Якщо читач після закінчення наданого йому терміну усе ще потребує книги, він зобов’язаний перереєструвати їх у бібліотекаря. Студент не може продовжити термін користування книгою, яку потребують інші читачі.

Г. Штраф за недотримання правил:

 1. Якщо читач не повернув книг, зазначених у п. В.1 та В.2, у визначений термін, то на нього накладається штраф за кожну книгу у розмірі 1 грн. за день.
 2. Якщо боржник не може оплатити штраф за запізніле повернення книг, він може відпрацювати його виконанням різних робіт у Семінарії – за узгодженням із студентським деканом.
 3. Якщо читач заборгував значну суму за неповернення книг (500 грн. та більше), він виключається із читачів бібліотеки і не може знову бути записаним.