Вінницька Семінарія Біблійної Експозиції

The Expository Bible Seminary
uk en

Богословський факультет

Служитель Божий - це служитель, який покликаний служити народу Божому через проповідь Слова Божого 

Що означає бути служителем Божого Слова?

  • По-перше, цей служитель вміє ретельно та якісно провести екзегетику текстів Писання, щоб проповідувати їх з проникливим застосуванням для сучасного слухача.
  • По-друге, служитель Слова вміє розглядати окремі Біблійні фрагменти в контексті всьогоо Божого об'явлення. Він не тлумачить один відрізок Писання окремо від інших відрізків Писання. Розяснюючи Писання, він формує здорове богословя, яке закладається в основу практичного життя членів церкви.
  • По-третє, служіння Божим Словом означає, що проповідник знає, як Слово Боже тлумачилось, застосовувалось та проповідувалось в різні періоди церковної історії. Такий служитель не відірваний від великої історії Церкви та вміє користуватись напрацюванням церковної історії.

Богословський факультет — це факультет, який готовить служителів Божого Слова. Він містить три програми. Ці програми розроблені для того, щоб допомогти студенту тлумачити незмінну Біблію в контексті  культури, яка змінюється. Ми прагнемо, що наші студенти тлумачили Біблію і проповідували її так, щоб їхня проповідь була актуальна, свіжою та практичною для сучасної людини.

Якщо ви відчуваєте поклик до служіння Богу і Його народу через проголошення Його Слова, запрошуємо вас на одну з цих програм.


Програми

Програма підготовки лідерів малих груп

Програма підготовки лідерів малих груп - це навчання посвячених братів і сестер, які вбачають себе у служінні проведення вивчення Слова Божого в малих групах.

Дізнатись більше

Програма Біблійна проповідь

Програма "Біблійна проповідь" - це фундаментальна програма, призначена для підготовки братів

Дізнатись більше

Новини \ Дописи