Вінницька Семінарія Біблійної Експозиції

The Expository Bible Seminary
uk en

Бібліотека семінарії

Бібліотека Вінницької Семінарії Біблійної Експозиції почала своє існування від початку створення учбового закладу в 1998 році. На той час це був Вінницький Регіональний Біблійний Коледж.
Бібліотека СБЕ - це невід'ємна складова учбового процесу студентів. Неможливо отримувати якісну богословську освіту без бібліотечного фонду. Рівень організації роботи бібліотеки залежить рівень підготовки, яку студенти отримують в семінарії для практичного служіння у помісних церквах.

Розташування

Бібліотека семінарії розташована на першому поверсі будівлі семінарії, приміщення к.104. До складу бібліотечної зали входить два відділи: книжковий відділ - полиці з книгами впорядковані по відповідним розділам; читальний відділ - столи роздашовані у світлій частині бібліотечної зали. Також тут розміщені комп'ютери з доступом до інтернет та електронної бібліотеки семінарії.

Фонди бібліотеки

Книжковий фонд бібліотеки семінарії на сьогодні складає 2193 найменувань книг та 4934 томів. Всі книги каталогізовані за Десятковою класифікацією Дьюш (ДКД), а це в свою чергу допомагає знайти потрібну літературу. Це богословська література українською та зарубіжними мовами. Студенти мають можливість поглиблювати свої знання набуваючи відповідного теоретичного досвіду, робити дослідницькі роботи, виконувати домашні завдання.

 

 


Автор:
Поділитись: